Minu Kool lisateenused

Tegeleme Minu Kool kaardihaldussüsteemi lisateenuste arendamise ja pakkumisega Eesti õppeasutustele. Ühe uue funktsionaalsusena pakume õppeasutustele võimalust saata oma kooliga seotud isikutele SMS teavitusi.

SMS teavitused

SMS teavitusteenus on suunatud kõikidele õppeasutustele (lasteaiad, üldharidus-ja kutsekoolid, kõrgkoolid) kiireloomulisemate teavituste edastamiseks õppeasutusega seotud isikutele. Teadete edastamine toimub läbi Minu Kool keskkonna.

SMS teavituse saab mugavalt saata kõikidele õppeasutusega seotud kasutajatele ja nendest moodustatud kasutajagruppidele: õpilasele, tudengile, õpetajale, töötajale jne. Teavitusi saab saata nii ükshaaval kui ka suurematele gruppidele korraga (nt. tervele klassile, kursusele vms).

SMS-e saab juurde osta igal ajahetkel vastavalt vajadusele ning täpselt selles koguses, mida õppeasutus parasjagu vajab.

Küsi lisainfot ja hinnapakkumist aadressilt tellimus@koolisysteemid.ee.

RFID tooted

Pakume õppeasutustele ja kõikidele kaardikasutajatele mugavat võimalust lisaks puutevaba kiibiga varustatud (RFID) plastikkaartidele kasutada ka mitmeid teisi sarnase funktsionaalsusega RFID identifitseerimisvahendeid, nt RFID kleebist, RFID käepaela jms.

Mõne muu RFID identifitseerimisvahendi (nt RFID kleebise, käepaela, võtmehoidja vms.) kasutamine võib olla õppeasutuse siseselt mugavam kui plastikkaardi formaadis RFID toote kasutamine, mida peab tihtipeale rahakoti vahelt teiste kaartide hulgast otsima.

RFID tooteid on võimalik kasutada nt. õppeasutuse läbipääsusüsteemis, sööklas, raamatukogus, ühistranspordi piletisüsteemis jm.

Seetõttu pakume mugavusteenusena Minu Kool keskkonnast kaardi taotlejatele või taotlenud isikule ning panga kaudu ISIC/ITIC kaardi taotlenud isikutele võimalust tellida kaardile lisaks ka mõni RFID toode, millel on plastikkaardiga sarnane elektrooniline funktsionaalsus. NB! RFID toodetele ei laiene panga poolt välja antud kaartides sisalduv maksefunktsionaalsus ja samuti ei saa RFID toote abil ISIC koostööpartnerite juures soodustusi.

Huvi ja küsimuste korral võtke meiega kindlasti ühendust!