Kaartide kasutusvõimalused

Kaartide kasutamine koolisiseselt

Õppeasutuse kaartidesse puutevaba kiibi lisamisega tekib võimalus kaartide elektrooniliseks rakendamiseks. Koos sobiva riistvarasüsteemiga saavad koolid hakata kaarte mugavalt kasutama näiteks:

  • sööklas toidukordade arvestamiseks
  • läbipääsusüsteemis uksekaardina
  • raamatukogus laenutuste registreerimiseks
  • printimiskordade arvestamiseks
  • garderoobis kappide avamiseks jne.

Minu Kool muudab kaartide elektroonilise rakendamise koolisiseselt lihtsamaks kuna see on liidestatud ja ühilduv teiste infosüsteemidega (EHIS, läbipääsusüsteemid jne). Koolil on spetsiaalse veebiliidese (API) abil võimalik saada Minu Kool infosüsteemist automaatselt ja turvaliselt info kõikide oma kooliga seotud kaartide kohta, sh SEB ja Swedbanki poolt väljastatud ISIC ja ITIC kaartide kohta.

Koolile, lapsevanemale ja õpilasele parim lahendus

Kõik Minu Koolis hallatavad kaardid on varustatud sarnase Mifare tüüpi puutevaba kiibiga (sh panga poolt välja antud kaardid) ja kuna paljud õpilased ja/võu üliõpilased soovivad õpilas ja/või üliõpilaspiletina kasutada pangakaardi funktsionaalsusega kaarti, siis väheneb nende kaartide hulk, mille väljastamisega seotud kulu peab kandma õppeasutus ja nii muutub kaartide haldamine õppeasutuse jaoks kokkuvõttes soodsamaks.

Kaartide muud kasutusvõimalused

Kooliväliselt on kaarte võimalik kasutada sõidukaardina Tallinna ja Tartu ühistranspordi piletisüsteemis ja sadade soodustuste saamiseks üle Eesti ning tuhandete soodustuste saamiseks üle maailma.

Tihtipeale tekib kaartide kasutusvõimaluste laiendamise protsessi käigus erinevaid küsimusi, aga head nõu pole kusagilt võtta. Kuna oleme kokku puutunud väga erinevate lahendustega nii Eestis kui paljudes teistes riikides, siis saame parima kaartide rakendamisel kindlasti abiks olla.

Võta meiega julgesti juba aegsasti ühendust ja leiame koos Sinu koolile parima lahenduse.